O nas

Centrum Pomocy Rodzinie Przystań

Masz pytania?

Skontaktuj się!

Centrum Pomocy Rodzinie Przystań, to miejsce tworzone przez specjalistów z różnych dziedzin, posiadających wiedzę, doświadczenie oraz wieloletni staż pracy. Działamy na wielu obszarach na rzecz pomocy i wsparcia osób, które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej i potrzebują profesjonalnej pomocy między innymi z zakresu mediacji, porad psychologicznych, psychoterapii, coachingu czy konsultacji rodzinnych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo także szereg atrakcyjnych szkoleń i warsztatów.
Każdy człowiek jest w stanie sam podejmować decyzje we własnych sprawach, jednak życie stawia przed nami sytuacje, w których potrzebujemy fachowej pomocy i wsparcia specjalisty. Nasza firma zapewnia profesjonalną pomoc udzielaną w pozytywnym, przyjaznym i bezpiecznym miejscu. Pomagamy skutecznie i dbamy, by każdy, kto nam zaufał, został wysłuchany. Stawiamy na rzetelność, wnikliwość oraz troskę o poufność. Z ogromnym zaangażowaniem w swoją pracę wspieramy wszystkich naszych klientów. Naszą misją jest niesienie kompleksowej pomocy wszystkim osobom borykającym się z problemami życia codziennego oraz sytuacjami kryzysowymi. Wierzymy, ze potencjał znajduje się w każdym człowieku. Wspólnie go odkrywamy i pracujemy nad Twoim rozwojem.

Jeśli przeżywasz kryzys, poszukujesz rozwiązania swoich trudności lub po prostu chcesz lepiej siebie poznać i rozwinąć swój potencjał, umów się na spotkanie.
Pracujemy
z osobami borykającymi się z depresją, problemami w małżeństwie i relacjach, nerwicą, lękiem, fobią oraz ogólnym brakiem satysfakcji ze swojego życia.
Doradzamy
w trudnościach związanych z relacjami osobistymi oraz problemach dnia codziennego.
Wspieramy
osoby indywidualne, pary, małżonków, uczniów, rodziców w zakresie rozwiązywania konfliktów, wyrażania własnych i rozumienia cudzych potrzeb.
Dbamy
o wszystkich zainteresowanych rozwojem osobistym

Image

W przyjaznej atmosferze
pozbędziesz się problemów