Nasza kadra

KATARZYNA BIAŁA-SOLARZ

Psycholog, psychoterapeuta, absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie – specjalizacja psychologia kliniczna. Ukończyła 4-letnią specjalizację z Psychoterapii Systemowej Rodzin w Krakowie. Certyfikowany diagnosta zaburzeń FASD – specjalizacja ukończona w PARPA w Warszawie. Studia podyplomowe z zakresu „Neuropsychologia Kliniczna Dziecka” w Warszawie. Obecnie rozpoczęła kurs specjalizacyjny z Psychoterapii Psychodynamicznej dzieci i młodzieży. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w Ośrodku Rehabilitacji Dzieci z Zaburzeniami Wieku Rozwojowego, Oddział Dzienny Rehabilitacji Psychiatrycznej dla Dzieci i Młodzieży, Centrum Leczenia Uzależnień w Rzeszowie- praca z kobietami doświadczającymi przemocy i współuzależnionymi oraz z dziećmi z rodzin z problemem alkoholowym. Stale poszerza swoje umiejętności uczestnicząc w licznych szkoleniach, konferencjach naukowych oraz superwizując swoją pracę pod kierunkiem certyfikowanych superwizorów. Prowadzi psychoterapię dzieci, młodzieży i dorosłych. Specjalizuje się w pracy terapeutycznej dzieci i dorosłych po doświadczeniu traumy.

MAŁGORZATA CZECH

Jest psychologiem, psychoterapeutką, certyfikowaną trenerką ART. Ukończyła psychologie na UMSC w Lublinie, 4 letnią Szkole Psychoterapii Integratywnej Gestalt w Krakowie, akredytowaną przez Europejskie Stowarzyszenie Psychoterapii Gestalt EAGT. Obecnie jest w trakcie Kursu Psychoterapii, ze szczególnym uwzględnieniem systemowej terapii rodzin, w Fundacji Rozwoju Terapii Rodzin NA SZLAKU w Krakowie, pod kierownictwem prof. B. de Barbaro. Pracuje z osobami uzależnionymi od substancji psychoaktywnych oraz z uzależnieniami behawioralnymi. Pracy psychoterapeutycznej z dziećmi uczyła się m.in. podczas specjalizacyjnego kursu z Psychoterapii Dzieci i Młodzieży w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie, uczestnicząc w seminariach dotyczących psychoterapii dzieci w ujęciu psychoanalitycznym. Ukończyła szkolenia dotyczące pracy z osobami doświadczającymi traumy, zaburzeniami więzi, uzależnionymi. Prowadzi psychoterapie indywidualną osób dorosłych, psychoterapię młodzieży, warsztaty rozwoju osobistego, grupy terapeutyczne, treningi zastępowania agresji. Prace swoją poddaje regularnej superwizji.

ARTUR GAŁECKI

Terapeuta psychosomatyczny praktyk terapii Brainspotting. Obecnie jest w trakcie certyfikacji metody Core Energetics. Pracuje pod stałą superwizją. Systematycznie poszerza swoje umiejętności uczestnicząc w szkoleniach i warsztatach z psychoterapii.

MARTA GRECKA

Ukończyła studia magisterskie na kierunku psychologia oraz studia podyplomowe z zakresu terapii uzależnień w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim w Lublinie. Ukończyła (czteroletnie) całościowe szkolenie w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie akredytowanego przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Uzyskała Certyfikat Specjalisty Terapii Uzależnień. Obecnie kształci się w celu uzyskania certyfikatu psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Jest członkiem Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w pracy klinicznej z pacjentami nerwicowymi, zaburzeniami nastroju, zaburzeniami osobowości i uzależnieniami. Posiada doświadczenie w pracy klinicznej z osobami dorosłymi i młodzieżą w ośrodku stacjonarnym i oddziale psychiatrycznym prowadząc psychoterapię indywidualną i grupową. Od kilku lat prowadzi też psychoterapię indywidualną osób z problemami w sferze seksualnej. Pracuje pod stałą superwizją.

MACIEJ GRYC

Psychoterapeuta w trakcie szkolenia. Pracuje w nurcie psychoterapii integratywnej systemowej, korzysta z metod i technik różnych nurtów psychoterapeutycznych tak, aby dopasować sposób prowadzenia terapii do potrzeb pacjenta. Prowadzi psychoterapię par / małżeństw oraz psychoterapię indywidualną osób dorosłych doświadczających depresji, lęków, kryzysów życiowych, problemów ze snem, nadmiernego stresu, wypalenia zawodowego, problemów w relacjach rodzinnych oraz z innymi ludźmi. Systematycznie poszerza swoje umiejętności uczestnicząc w szkoleniach i warsztatach z zakresu psychoterapii. Pracuje pod stałą superwizją.

PAWEŁ KYC

Kwalifikacje psychoterapeuty uzyskał w ramach 3 letniej Krakowskiej Szkoły Psychoterapii Uzależnień. Obecnie jest w trakcje studiów psychologii klinicznej. Prowadzi psychoterapię indywidualną osób dorosłych doświadczających uzależnień od alkoholu, pornografii, internetu, narkotyków.
Pracuje pod stałą superwizją certyfikowanych psychoterapeutów.

MAGDALENA MICHALSKA

Socjoterapeuta. Ukończyła Psychodynamiczne Studium Socjoterapii i Psychoterapii Młodzieży w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Pracuje z trudną młodzieżą w MOS (Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii) w Rzeszowie. Prowadzi grupy socjoterapeutyczne, warsztaty z zakresu profilaktyki zdrowia psychicznego w szkołach, warsztaty psychoedukacyjne dla dzieci i młodzieży oraz warsztaty dla rodziców. Stale poszerza swoje umiejętności uczestnicząc w szkoleniach oraz superwizując swoją pracę pod kierownictwem certyfikowanego superwizora. Lubi być w kontakcie i w zgodzie ze sobą, dzielić się pozytywną energią, dodawać skrzydeł i być wsparciem dla tych, którzy tego potrzebują.

TOMASZ RZEPECKI

Mediator sądowy. Praktyk Brainspotting.
Prowadzi mediacje małżeńskie, partnerskie i sądowe.
Posiada wiedzę oraz doświadczenie pracy z małżeństwami / parami w kryzysie.
Obecnie jest w trakcie 4,5 letniego szkolenia psychoterapeutycznego w nurcie systemowym terapii rodzin oraz psychodynamicznym w Krakowie. Systematycznie poszerza swoje umiejętności uczestnicząc w szkoleniach i warsztatach z zakresu psychoterapii.
Członek Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego

JOANNA WOŹNIAK

Magister psychologii,  psychoterapeuta psychodynamiczny, systemowy. Specjalność: psychoterapia indywidualna,  par/małżeństw, rodzin. Ukończyła całościowe szkolenie podyplomowe przygotowujące do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Obecnie w trakcie procesu certyfikacji, pracuje pod stałą superwizją.

PIOTR ZGÓDKA

Psycholog, pedagog, psychoterapeuta. Absolwent psychologii w SWPS w Warszawie oraz pedagogiki w APS w Warszawie. Ukończył dwuletnie, podyplomowe studia Psychologicznej i Pedagogicznej Pomocy Rodzinie i Dziecku na Uniwersytecie Warszawskim, a także studia podyplomowe w zakresie socjoterapii. Obecnie jest w trakcie 4,5 letniego szkolenia psychoterapeutycznego w nurcie systemowym terapii rodzin oraz psychodynamicznym w Krakowie.
Doświadczenie zawodowe to kilkanaście lat pracy w obszarze pomocy społecznej i edukacji oraz ostrodyżurowym Oddziale Psychiatrii Dziecięcej w Szpitalu w Józefowie k/Warszawy. Mediator rodzinny oraz socjoterapeuta dzieci i młodzieży. Obecnie prowadzi psychoterapię rodzin i par. Pracuje pod stałą superwizją.

Image

W przyjaznej atmosferze
pozbędziesz się problemów