Półpiętro – warsztat dla rodziców nastolatków

1 rok ago · · Możliwość komentowania Półpiętro – warsztat dla rodziców nastolatków została wyłączona

Półpiętro – warsztat dla rodziców nastolatków

Jeśli jesteś rodzicem nastolatka i chcesz lepiej poznać, zrozumieć własne dziecko. Może pojawiły się problemy wychowawcze, nie wiesz lub nie rozumiesz co się dzieje.
Zapraszamy Cię na warsztat, którego głównym celem będzie zrozumienie świata nastolatków, zrozumiesz, jak rozmawiać i słuchać swojego dziecka, które dojrzewa. Warsztaty będą okazją do: lepszego poznania okresu dojrzewania, przyjrzeniu się potrzebom nastolatków
Zajęcia mają charakter warsztatowy, nabyte umiejętności wspólnie i aktywnie wdrażamy w życie!

Termin: 19.04.2018. godzina 17:00
Koszt: 100 zł/ osoba

Prowadząca: Krystyna Waszkowska-Wójcik – Neuropsycholog, psychoterapeutka, dyplomowany superwizor IIPG, wieloletni dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej. Ukończyła szkolenie w psychoterapii Gestalt oraz psychoterapii psychodynamicznej (CM UJ) i arteterapii. Certyfikowana psychoterapeutka Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Gestalt (PTPG), European Association for Psychotherapy (EAP) i Polskiej Federacji Psychoterapii. W pracy psychoterapeutycznej integruje Terapię Gestalt z technikami arteterapeutycznymi i „body therapy”. Poprzez uświadomienie i doświadczanie w relacji pracuje nad zmianą, której pacjent potrzebuje. Od kilku lat rozwija i propaguje psychoterapię Gestalt w pracy z dziećmi i młodzieżą, w modelu V.S.Oaklander. Prowadzi superwizję dla psychoterapeutów, pedagogów, wychowawców

Skok przez płot – warsztat dla nieśmiałych

1 rok ago · · Możliwość komentowania Skok przez płot – warsztat dla nieśmiałych została wyłączona

Skok przez płot – warsztat dla nieśmiałych

Jeśli jesteś osobą ,która nosi w sobie wiele blokad, oporów, ogranicza Cię poczucie wstydu i chciałbyś w końcu poczuć się dobrze ze sobą w sytuacjach towarzyskich, naukowych czy zawodowych. Marzysz o tym by nie mieć problemu z nawiązywaniem relacji, przestać obawiać się o to, co pomyślą o Tobie inni, poczuć się dobrze w grupie czy po prostu spróbować czegoś z czym do tej pory nie udało Ci się zmierzyć i poznać swoje możliwości? to oferowany przez nas cykl 6 warsztatowych spotkań kierujemy do Ciebie.
Zapraszamy Cię na warsztat, którego głównym celem będzie przekraczanie własnych barier
i ograniczeń. Warsztat prowadzony będzie w przyjaznej atmosferze kameralnej grupy. Zajęcia mają charakter warsztatowy, nabyte umiejętności wspólnie i aktywnie wdrażamy w życie!

Termin rozpoczęcia: 9.04.2018. godzina 17:30 – 20:00.
Koszt: 180 zł/ całość/osoba

Będziemy pracować nad rozumieniem siebie, swoich myśli, uczuć, zachowań. Zastanowimy się jak, być może, jesteśmy postrzegani. Poszukamy optymalnych sposobów na to by czuć się pewnie nie nadużywając siebie i nie zapominając o tym, że to my jesteśmy najważniejsi. Proponujemy indywidualne podejście do potrzeb uczestników i aby zaspokoić oczekiwania grupy dopasowujemy szczegółowy program w trakcie procesu warsztatowego.

Trening nie jest formą terapii .
Prowadząca: Ewelina Bialic – specjalistka ds. komunikacji interpersonalnej, trenerka, psychoterapeuta w trakcie szkolenia, członek Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, prowadzi psychoterapię indywidualną oraz terapię par. Pracuję w nurcie integratywnym.

Mediacje zawsze prowadzi dwóch mediatorów.

1 rok ago · · Możliwość komentowania Mediacje zawsze prowadzi dwóch mediatorów. została wyłączona

Mediacje zawsze prowadzi dwóch mediatorów.

Zapewniamy naszym klientom najwyższe standardy pracy, poufność, bezstronność oraz bezpieczeństwo. Dbamy o to, aby każda ze stron mogła się swobodnie wypowiedzieć i była wysłuchana, mediacje zawsze prowadzi dwóch mediatorów, kobieta oraz mężczyzna.

Tylko w CPR PRZYSTAŃ prowadzimy mediacje transgraniczne

1 rok ago · · Możliwość komentowania Tylko w CPR PRZYSTAŃ prowadzimy mediacje transgraniczne została wyłączona

Tylko w CPR PRZYSTAŃ prowadzimy mediacje transgraniczne

Prowadzimy mediacje w sprawach międzynarodowych i międzykulturowych, dla par dwunarodowościowych lub zamieszkujących w dwóch różnych krajach. W naszej praktyce kierujemy się wrażliwością wobec kwestii międzykulturowych, szacunkiem dla różnorodności
i gotowością poszukiwania bogactwa w sytuacji odmienności.

Zapraszamy na mediacje krótkoterminowe

1 rok ago · · Możliwość komentowania Zapraszamy na mediacje krótkoterminowe została wyłączona

Zapraszamy na mediacje krótkoterminowe

Na mediacje zapraszamy pary, które z rożnych względów dysponują krótkim czasem, zapraszamy na spotkania w jednym długim bloku kilkugodzinnym, zachowując najwyższą jakość oferowanych usług.