Skok przez płot – warsztat dla nieśmiałych

1 rok ago · · Możliwość komentowania Skok przez płot – warsztat dla nieśmiałych została wyłączona

Skok przez płot – warsztat dla nieśmiałych

Jeśli jesteś osobą ,która nosi w sobie wiele blokad, oporów, ogranicza Cię poczucie wstydu i chciałbyś w końcu poczuć się dobrze ze sobą w sytuacjach towarzyskich, naukowych czy zawodowych. Marzysz o tym by nie mieć problemu z nawiązywaniem relacji, przestać obawiać się o to, co pomyślą o Tobie inni, poczuć się dobrze w grupie czy po prostu spróbować czegoś z czym do tej pory nie udało Ci się zmierzyć i poznać swoje możliwości? to oferowany przez nas cykl 6 warsztatowych spotkań kierujemy do Ciebie.
Zapraszamy Cię na warsztat, którego głównym celem będzie przekraczanie własnych barier
i ograniczeń. Warsztat prowadzony będzie w przyjaznej atmosferze kameralnej grupy. Zajęcia mają charakter warsztatowy, nabyte umiejętności wspólnie i aktywnie wdrażamy w życie!

Termin rozpoczęcia: 9.04.2018. godzina 17:30 – 20:00.
Koszt: 180 zł/ całość/osoba

Będziemy pracować nad rozumieniem siebie, swoich myśli, uczuć, zachowań. Zastanowimy się jak, być może, jesteśmy postrzegani. Poszukamy optymalnych sposobów na to by czuć się pewnie nie nadużywając siebie i nie zapominając o tym, że to my jesteśmy najważniejsi. Proponujemy indywidualne podejście do potrzeb uczestników i aby zaspokoić oczekiwania grupy dopasowujemy szczegółowy program w trakcie procesu warsztatowego.

Trening nie jest formą terapii .
Prowadząca: Ewelina Bialic – specjalistka ds. komunikacji interpersonalnej, trenerka, psychoterapeuta w trakcie szkolenia, członek Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, prowadzi psychoterapię indywidualną oraz terapię par. Pracuję w nurcie integratywnym.

Kategoria: Aktualności

@lang

@lang

Vivamus ullamcorper pretium ipsum, id molestie elit dapibus vitae. Vestibulum ut odio id sem ultrices convallis vel id diam.